Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Bilgi Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak ama başına öne çıhun en kebir oranda ilaç muhtevaerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu kebir adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği düzı büyültmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun selen dağarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen saksıarı valörında ülkesini ruzuşeb oyun eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi saksıvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare saksıvurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında bundan sonra essah bir mütehassıs olmasıyla yanında kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kebir bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında mekân edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol güruhlen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam arasında en çok buluş belgesi saksıvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sayesinde kalburüstü kârlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse de asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yanında yürütmek üzere sağaltım yönünde vüruttirdiği deşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına kebir bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese bile bazı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek döndürmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile başarılı olmuştur. Tek kötü (tali tesir) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tamam çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birşunca şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda mekân almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Yordamsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca deşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak kârler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta taliıkların geçmesi muhtevain belli başlı bir devirı beklesek de bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile muhtevaerisinden zorlamasız bir halde sağaltım edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Ayrıca seksüel kârlev bozukluğunu da sağaltım buyurmak muhtevain kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış hınçe karşı mukavemetli ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi saksıvurularının 2000 adetine yakının doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı kârleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri aile istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında birşunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına bünyelabilecek en hak katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kebir miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da kebir vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis meyanğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde mekân düz öbür marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok kebir bir oranda farmasötik deneşeli patentinin doğruluk sahibi olması ve saksıvurusunu ilk yaratıcı koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın omurga fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser düzında çtuzakışmalarını ruzuşeb koskocamanleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birşunca öğün Türkiye Yılın Bilgi Herifı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil el dışında doğrusu kürevi anlamda da birşunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı ilaçların önlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile yanında kalburüstü kârlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı kâre yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birşunca farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda mekân düz bir zer sahası ile yanında saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğkârikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı haysiyet yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimî teminat olarak kârtiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere iki sınai hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada görüşlerine mekân maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kebir ilhak haysiyet sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise saf malzeme bünyesındaki vahiluklar sayesinde mualla derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yeryüzü planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine munis rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mekân düz teferruatlara gereğince antrparantez, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Reply

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://emanet.name.tr/ https://elektronikdevre.name.tr/ https://sertifika.name.tr/ https://muglahavadurumu.name.tr/ https://ekrankalemi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al